Jaguar engine

Servis


Autoservis

Celosvětovou strategií Jaguar je spokojený zákazník. Proškolený a zkušený servisní tým Vám poskytne nejvyšší úroveň péče v kombinaci s individuálním přístupem. Při údržbě a opravách se používají originální náhradní díly. Díky tomu je vaše vozidlo udržováno po celou dobu v optimální kondici. Pro všechny modely Jaguar je k dispozici široká paleta doplňků.

Naše servisní oddělení je připraveno se postarat o vozy Jaguar jakéhokoli stáří. V případě objednání stanovíme termín, který Vám bude maximálně vyhovovat nebo vykonáme opravu na počkání.

Při vstupní prohlídce zkontrolujeme stav Vašeho vozu. V případě zjištěné závady Vám ihned nabídneme nejvhodnější řešení včetně cenové kalkulace opravy.

Při opravě Vašeho vozu se řídíme standardy výrobce a celosvětově platnými normočasy Jaguar. Opravený automobil Vám předáme v dohodnutém termínu a to za cenu, kterou Vám sdělíme již při sepsání zakázky. Tímto je zaručeno, že žádné další vícepráce bez Vašeho souhlasu nebudou provedeny.

Záruka

Záruka na vozy Jaguar poskytuje kompletní balíček výhod, který splňuje vysoké standardy poprodejní péče a podpory. Servis CARTec motor provádí záruční servis výhradně dle pravidel výrobce v délce 36 měsíců bez ohledu na počet ujetých km. Záruka na prorezavění karoserie začíná ve stejný den jako standardní záruka na vůz a trvá 6 let. Veškeré závady vzniklé špatnou montáží či vadou materiálu odstraníme v rámci garance, při splnění podmínky pravidelných předepsaných servisních prohlídek. Garanční opravy se řídí výhradně dle garančního řádu, který vydal výrobce vozidel Jaguar. Veškeré práce na vozech jsou dle pevného popisu od výrobce časově ohraničeny.

Jaguar Assistance

Všem majitelům a řidičům vozů Jaguar zakoupených u nás a v naší autorizované dealerské síti poskytujeme bezplatnou pomoc v případě závady, poruchy a selhání vozidla na cestě způsobeném vadou materiálu, technologií výroby či opravy. Tato služba je platná po dobu záruky na vozidlo. Pro tyto účely je pro Vás zřízena telefonní linka JAGUAR ASSISTANCE +420 261 000 556.

Pro bezplatné uplatnění této asistenční služby je třeba mít s sebou pouze doklady od vozidla.

Standardy servisu

Naší snahou je neustálé zkvalitňování servisních služeb. Vozy předáváme vyluxovány a umyty. Dalším ze standardů je důkladná ochrana interiéru Vašeho vozu před znečištěním během opravy. Používáme originální ochranné prvky pro ochranu sedadel, blatníků a předních částí vozidla (proti poškození laku).

Další poskytované služby

  • Zapůjčení náhradního vozidla
  • Zabezpečení náhradního ubytování
  • Cesta pro opravené vozidlo
  • Pokračování v cestě/návrat
  • Poskytnutí náhradního řidiče mimo území ČR
  • Uschování poškozeného nebo nepojízdného vozu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>