Jaguar F-PACE přijíždí! Tento nový sportovní crossover je nejnovějším přírůstkem v našem portfoliu svůdných a dynamických vozů.
Je to vrcholná podoba praktického sportovního vozu, která kombinuje strhující výkon s intuitivní technologií a nejlepší praktičností ve své třídě. Jaguar F-PACE vychází ze studie C-X17, která byla odhalena na Frankfurtském autosalonu v roce 2013.

F-PACE je postaven na vyspělé hliníkové platformě značky Jaguar a jako první vůz svého druhu přináší novou definici segmentu vozidel kategorie crossover.

Šéfdesignér Ian Callum poznamenal: „Jaguar F-PACE je inspirován modelem F-TYPE a ztělesňuje dokonale vyváženou kombinaci stylu, sportovního výkonu a praktičnosti. Nabízí jedinečné a nádherné spojení vnějšího designu, inspirovaného sportovními vozy Jaguar, s mimořádně praktickým a prostorným luxusním interiérem. F-PACE je naším rodinným sportovním vozem.“

C-X17_GREY_1-V2-device_desktop-1366x550_tcm148-48486_desktop_1366x550

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>