Mimořádná výbava XF Czech Edition obsahuje

  • navigační systém
  • celokožené čalounění v „Luxury Bond Grain“
  • vyhřívaná přední sedadla
  • sklopná zadní sedadla v poměru 60 : 40
  • konektivita Bluetooth®
  • parkovací asistent vpředu
  • parkovací asistent vzadu s vizualizací situace
  • parkovací kamera se zobrazováním pomocných linií

Jaguar XF Limuzína Czech Edition

Jaguar XF nejen vypadá jako živý, ale také se tak chová. Spojuje v sobě pocit sportovního luxusu, tak příznačného pro značku Jaguar, s předními technickými novinkami a nastavuje vysoko laťku. K standardní výbavě XF patří 8stupňová automatická převodovka ZF s Jaguar Sequential Shift, inteligentní technologie Start/Stop Jaguar, 7palcový multimediální barevný dotykový displej, JaguarDrive Control se sportovním a zimním režimem, 17palcová kola z odlehčeného hliníku a bi-xenonové světlomety s diodami LED pro denní svícení. Limitované modely Jaguar XF Czech Edition kombinují hospodárnost výkonných vznětových motorů z celou řadou hodnotných mimořádných výbavových prvků. Každá jízda vám přinese nevšední zážitek.

Jaguar XF Sportbrake Czech Edition

Jaguar XF Sportbrake snoubí požadavky na luxusní limuzínu s flexibilitou sportovního kombi. Standardní výbava je identická s výbavou Jaguar XF – se silnějším zaměřením na funkcionalitu. Samoregulační pneumatické odpružení se stará o neměnný zážitek z jízdy nezávisle na vytížení až 1 675 litrového zavazadlového prostoru. Váš Jaguar si pokaždé zachová svoji typickou dynamičnost.

O suverénní výkon a neodolatelnou hospodárnost vozu se zasluhují nejmodernější vznětové motory zvláštních modelů Czech Edition. Hodnotná doplňková výbava vám přinese mimořádný komfort.

XF Czech

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>